Bilgilendirme


1. Satılan ürünler iade alınmaz. Sitemizden satın aldığınız ürün kusurlu ya da ayıplı ise 7 iş günü içinde eksiksiz tüm aksesuar ve kutusu ile deforme edilmemiş halde teslim edilmesi gerekmektedir.
2. Servis için info@zarejewellery.com adresine mail atarak yada telefonla arayarak satış personelimizden destek alabilirsiniz.
3. Servis işlemine konu olan ürün ile ilgili olarak her türlü kargo v.b. ücretler ve oluşabilecek hasarların sorumluluğu tüketiciye aittir.
4. Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve dair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile servisimize yollanmalidir.
5. Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.
6. Kullanım kılavuzunda belirtildiği halde bir kullanım hatası veya ürün standartlarında var olmayan bir sistem için ZARE JEWELLERY ve SHINE LINE sorumlu tutulamaz, değişim ve iade talep edilemez.
7. Zare Mücevherat ve Shine Line Mücevherat fiyatlarını değiştirme hakkini saklı tutar. Fiyatlar piyasa koşullarına bağlı anlık değişikliklere uğrayabilir. Artan veya azalan fiyatlardan dolayı firmamız herhangi bir yükümlülük altına sokulamaz.
8. Havale/EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin banka hesaplarımıza ulaştığının görüldüğü tarihtir.
9. Havale/EFT siparişlerinde, 1 hafta içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen ve ardından “havale/EFT yaptım” butonu tıklanarak işlemin gerçekleştirildiği shinelinejewellery.com ’a bildirilmeyen siparişler iptal edilir.
10. shinelinejewellery.com ’dan alışveriş yaptığınızda, bunun kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olmaktasınız.
11. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
12. Almış olduğunuz ürün kargo şirketi aracılığı ile size ulaştırılmış ise ürünün ambalajına zarar vermeden açarak kontrolünü yaptıktan sonra teslim almalısınız. Sevkiyat sırasında meydana gelmiş bir eksiklik veya üründe hasar var ise kargo görevlisine tutanak tutturmalısınız. Kargo Firması tarafından oluşabilecek problemlerden firmamız sorumlu tutulamaz.
13. zarejewellery.com ve shinelinejewellery.com web sitesini kullandığınızda, yukarıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktasınız.

fbq('track', 'Purchase', { value: 0.00, currency: 'USD' });
WhatsApp chat