Kullanım Şartları


1. Pırlanta,Altın ve gümüş ürünleri rutubetsiz yerlerde özenle muhafaza ediniz.
2. Pırlanta, altın ve gümüş ürünleri kullanmadığınız zamanlarda bırakıldığı yerlerde sürtünme, çizilme, ezilme ve bulunduğu yerlerden düşerek, zarar görmelerini engellemek için ürünlerle birlikte sizlere verilen özel kutularında saklayınız.
3. Altın ve gümüş ürünler, kimyasal özelliklerinden ötürü çok sert olmadığı için 14,18,21 ve 22 ayar ürünler fiziki darbelere karşı çok hassastır. Bu yüzden ürünleri günlük kullanımlarınız da dikkatli kullanmanız gereklidir.
4. Pırlantalı, altın ve gümüş ürünler temizlik ve spor yaparken, yüzme havuzlarında, denize ve duşa girerken mutlaka çıkartınız. Aksi takdirde ürününüz farklı kimyasallara maruz kalacağı için ürünlerinizde matlaşma, kararma, çizik ve parlaklık kayıpları oluşur. Bu tür günlük kullanımlarda darbelere maruz kalma ihtimalleri oluşacağı için taşlı ürünlerde, taş düşme problemleri ve ürünlerin şekillerinde bozulmalar yaşarsınız.
5. Pırlanta, altın ve gümüş ürünlerde lekelenme, yıpranma ve renk değişmelerine yol açabilecek parfüm, saç spreyi, krem, losyon, deterjan ve sabun gibi malzemelerden uzak tutunuz.
6. Bu yüzden ürünleri kullanmadığınız zamanlarda, ürünlerle sizlere verilmiş olan kutularında saklayınız.
7. Pırlantalı,altın ve gümüş ürünlerinizi çamaşır suyu, parlatıcı ve diğer ağırtıcı kimyasallar ile kesinlikle temizlemeyiniz.
8. Pırlantalı, altın ve gümüş ürünlerin yanlış kullanım sonucu hasar görmüş veya kimyasal maddelerle temas sonucu deforme olmuş ürünler garanti kapsamı dışında tutulacaktır.
9. Tamir veya bakım sadece ZARE JEWELLERY nin atölyesinde yapılmaktadır. ZARE JEWELLERY atölyesi dışında tamir ve bakım yapılan ürünler, garanti kapsamı dışında kalacaktır.

fbq('track', 'Purchase', { value: 0.00, currency: 'USD' });
WhatsApp chat